In Memoriam: Harrie van Rooij

harrie_van_rooij.png

Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Harrie van Rooij. Dr. Van Rooij trad toe tot de raad van bestuur van de Stichting HIV Monitoring in 2008 voorgedragen door de Hiv Vereniging NederlandAls lid van de raad van bestuur heeft hij een waardevolle bijdrage geleverd aan het werk en de inzet van de SHM. Bovendien heeft hij een aanzienlijke bijdrage geleverd aan de levenskwaliteit van mensen met HIV in Nederland door zijn bijdragen aan de vele organisaties waar hij bij betrokken was. 

Dr. van Rooij had de laatste jaren te kampen met diverse gezondheidsproblemen. Niettemin is zijn overlijden onverwacht gekomen op 12 juni 2011. Wij zullen hem missen. Onze gedachten en condoleances gaan uit naar zijn partner, familie en vrienden.

 
 

© Stichting HIV Monitoring | Disclaimer | Colofon

Stichting HIV Monitoring

De Stichting HIV Monitoring (SHM) levert een belangrijke en nood­zakelijke bijdrage aan de zorg voor mensen met HIV in Nederland.

Door middel van het verzamelen en bewerken van anonieme data van HIV-patiënten uit het hele land draagt ons monitor-onderzoek structureel bij aan de kennis van HIV en stelt het behandelend artsen in staat om de zorg voor hun patiënten continu te verbeteren.

Ons jaarlijkse monitoringrapport geeft waardevolle input voor het ontwikkelen van HIV-zorg- en preventiebeleid in Nederland en binnen de Europese Unie.