Voormalige bestuursleden

Voormalige bestuursleden van SHM zijn:

  • Dr. M. van der Valk, voorzitter (NVHB) (tot februari 2021)
  • Prof. M.M.E. Schneider, lid (NFU) (tot februari 2021)
  • J. Crasborn, lid (Zorgverzekeraars Nederland) (tot mei 2020)
  • P.E. van der Meer, lid (NVZ) (tot september 2019)
  • Prof. F. Kroon, voorzitter (NVHB) (van oktober 2009 tot oktober 2017)
  • K. Stronks, lid (AMC-UvA) (van oktober 2009 t/m oktober 2017)
  • L. M. Elsenburg, lid (Hiv Vereniging) (van oktober 2011 tot november 2016)
  • Dr. R.J.M. Hopstaken, lid (AMC-UvA, Amsterdam) (van 2009-2016)
  • Dr. J.S.A. Fennema†, secretaris, (GGD Nederland) (van oktober 2011 tot januari 2016)
  • M.I. Verstappen, lid, (AGIS) (van november 2005 tot november 2013)
  • A.J. Lamping, penningmeester, (Zorgverzekeraars Nederland) (van januari 2009 tot december 2012)
  • Prof. R.A. Coutinho, waarnemer, (RIVM) (mei 2001 tot april 2012)
  • J.C.H.G. Arts, lid (NVZ) (oktober 2009 tot juli 2011)
  • M.A.J.M. Bos, penningmeester (Zorgverzekeraars Nederland) (van juli 2006 tot oktober 2008)
  • Prof. Dr. S.A. Danner, voorzitter (NVAB) (van mei 2001 tot oktober 2009)
  • Prof. Dr. J. Goudsmit, lid (AMC-UvA) (van mei 2001 tot oktober 2009)
  • Prof. Dr. L.J. Gunning-Schepers, lid (NFU) (van mei 2001 tot oktober 2009)
  • Dr. D.J. Hemrika, lid (NVZ) (van november 2001 tot november 2005) secretaris (van november 2005 tot oktober 2009)
  • J.G.M. Hendriks, penningmeester (ZN) van mei 2001 tot juli 2006)
  • H. Polee, lid (Hiv Vereniging Nederland) (van juli 2005 tot april 2008)
  • H.G.P.M. van Rooij † (Hiv Vereniging Nederland) (van oktober 2008 tot 12 juni 2011)
  • P. van der Velpen, lid (GGD Nederland) (van oktober 2009 tot april 2010)
  • M.P. Verbrugge , lid (Hiv Vereniging Nederland) (van mei 2001 tot 11 november 2004, Amsterdam)
  • J.K. van Wijngaarden, waarnemer (VWS) (van mei 2001 tot november 2005)